Texty, které pro vás vykouzlím

Často dostávám otázku, co dalšího kromě článků copywriter píše. Má odpověď vždy zní – kdekoli vidíte na webu, e-mailu nebo v materiálech na prodejně text, tak by v ideálním případě měl projít rukama copywritera. 

Nemám problém pracovat také s anglickými materiály a provést korektury překladu do češtiny nebo netechnické věci sama přeložit. U veškerých textů umím zabezpečit také překlad do slovenštiny díky spolupráci s Klárou Morgošovou.

Popisky

Ráda převedu i složité
parametry tak, aby jim
porozuměl každý. Z popisku
udělám atraktivní text, který
dá vašim potenciálním
zákazníkům relevantní
důvody pro nákup.

E-mailing

E-mailing může mít pro vaši firmu hned několik cílů – od konverzí až po budování brandu. Pomůžu vám sestavit plán a navrhnout segmentaci kontaktů tak, abyste svých cílů dosáhli. Mám zkušenosti se SmartEmailingem i Ecomailem a ráda vám pomůžu napsat texty i doladit šablony.

Sociální sítě

Připravím vám publikační plán příspěvků tak, aby vám dával smysl a odpovídal vaší
cílovce. Tonalitu příspěvků sladím s celkovou komunikací vaší značky a pokud bude
třeba, vytvořím i jednodušší grafiku v Canvě.

Weby

Otextuji váš web tak, aby byl příjemný pro uživatele a zároveň dohledatelný pro vyhledavače. Pokud ještě nemáte analýzu klíčových slov, připravím vám ji na míru a na základě ní vytvořím texty v souladu s tonalitou vaší značky.

Bannery a reklamy

Na bannerech i obsahových nebo textových PPC reklamách máte jen krátký prostor pro to, abyste řekli vše, co potřebujete. Navrhnu vám proto takové texty, které zaujmou na první pohled a pobídnou zákazníka ke kliknutí. V případě, že by se jednalo o jednoduché bannery, můžu vám je navíc vytvořit i graficky.